Po shfaqen krejt 2 përfundimet
INTEL ARC
HP OmniBook X AI 17-DD0047 17.3″ FHD Touch Business Laptop, Ultra 7 256V, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc 140V, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OmniBook X AI 17-DD0047 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 256V, 8 Core (4.80 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Graphics | Intel Arc 140V 8GB |
| Display | 17.3″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OmniBook X Flip 16″ x360 Touchscreen Business Laptop, Intel Ultra 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc 130V GPU, New
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OmniBook XFlip 16-AS0013 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 226V, 8 Core (5.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ x360 Touchscreen |
| GPU | Intel Arc 130V, 8192MB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
