Po shfaqet përfundimi i vetëm
INTEL HD
HP ProBook 440 G1 x360 14.1″ FHD Touch 2n1 Laptop, Intel Pentium 4415U, 8GB DDR4, 128GB SSD, HD Graphics 610
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 440 G1 |
| CPU | Intel Pentium Gold 4415U, 2 Core (2.30GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 128GB SSD |
| Display | 14.1″ Full HD x360 Touchscreen |
| Graphics | Intel HD Graphics 610 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
