Po shfaqen krejt 3 përfundimet
INTEL HD
HP EliteBook 840 G3 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 128GB SSD, HD Graphics 520
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | HP EliteBook 840 G3 |
| CPU | Intel Core i5-6300U, 2 Core (3.00GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 128GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 520 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteBook Folio 1040 G1 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7, Intel HD 4400, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook Folio 1040 G1 |
| CPU | Intel Core i7-4600U (3.30GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 4400 |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ProBook 640 G2 14″ HD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel HD 520
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 640 G2 |
| CPU | Intel Core i5-6300U (3.0GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel HD Graphics 520 |
| Display | 14″ HD |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
