Po shfaqet përfundimi i vetëm
Iris Plus Graphics
Apple MacBook Pro 2020 13″ Retina, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 512GB SSD, Iris Plus G7
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2020 |
| CPU | Intel Core i5-1038G7, 4 Core (3.80GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Plus Graphics G7 |
| Display | 13.3″ Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
