Po shfaqet përfundimi i vetëm
Nvidia
HP Z1 Entry G6 Tower Workstation, Intel i9 Gen10, 32GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA RTX 2060 8GB
Out of stock
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | Z1 Entry G6 TWR |
| CPU | Intel Core i9-10900 (5.20 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA RTX 2060 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
