Po shfaqen krejt 5 përfundimet
Nvidia
Acer Nitro V16 ANV16-42-R3309 16″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, Win11 OEM, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V16 ANV16-42-R3309 |
| Procesori | AMD Ryzen 5 240, 6 Core (5,0GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ Full HD, 180 Hz IPS |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP Victus 15-FB1000 15.6” FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2050/4GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15-FB1000 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7535HS, 6 core (4.55GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144 Hz |
| Status | New |
| Garanci | 12 muaj |
HP Victus 15-FB2008 15.6″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 2050/4GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15-FB2008 |
| Processor | AMD Ryzen 5 8645HS, 6 Core (5.00GHz) |
| RAM | 8GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 2050/4GB |
| Display | 15.6″ Full HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo LOQ 15AHP9 15.6″ FHD IPS Gaming Laptop, 144Hz, AMD Ryzen 5, 16GB RAM DDR5, 512GB NVMe SSD, NVIDIA RTX 3050 6GB
Out of stock
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | LOQ 15AHP9 |
| Procesor | AMD Ryzen 5 723HS (4 Core, 4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3050 / 6 GB |
| Ekran | 15.6″ IPS Full HD, 144 Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super Gaming PC Prebuilt, Ryzen 5 9600X, 16GB DDR5, 1TB NVMe, RTX 5050 8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Super PC Gaming Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| CPU | Ryzen 5 9600X (6 core, 5.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| SSD | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| WIN | Windows 11 |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |

