Po shfaqen krejt 3 përfundimet
Nvidia
HP ZBook FireFly G11 16″ OLED 2.8K Mobile Workstation, Ultra 7 155H, 64GB DDR5 RAM, 1TB SSD NVMe, Intel ARC + NVIDIA RTX A500
Out of stock
| Brand | HP |
| Model | ZBook FireFly G11 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM | 64GB RAM DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe |
| GPU | Intel ARC Graphics
NVIDIA GeForce RTX A500 (4GB GDDR6 dedicated) |
| Screen | 16″ OLED 2.8K |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
HP ZBook Fury 16 G9 16″ 4K UHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 64GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, NVIDIA RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Fury 16 G9 |
| Procesor | Intel Core i7‑12800HX, 16-core (5,0GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA RTX A1000/4 GB |
| Ekran | 16″ 4K UHD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
MSI Stealth A16 AI+ 16″ OLED Gaming Laptop, AMD Ryzen AI 9HX, 64GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5090/24GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
| Model | Stealth A16 AI+ |
| CPU | AMD Ryzen AI 9HX 370, 12 Core (5.10GHz) |
| RAM | 64 GB RAM DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 5090/24GB |
| Screen | 16 “QHD OLED, 240Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
