Po shfaqen krejt 3 përfundimet
Nvidia
Dell Precision 5760 17.3″ 4K Touchscreen Workstation Laptop, Intel i9 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX A3000/6GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5760 |
| CPU | Intel Core i9-11950H, 8 Core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A3000/6 GB |
| Screen | 17.3″ 4K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7720 17.3″ 4K Workstation Laptop, Intel Xeon E3-1535M V6 4.20 GHz, 32GB RAM DDR4, 1.5TB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P5000 16GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Latittude 7720 |
| CPU | Xeon E3-1535M V6 4 Core (4,20 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 1,5 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P5000 / 16 GB |
| Screen | 17,3″ 4K (3840×2160) |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell XPS 17 9720 17.3″ 4K UHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA RTX 3050 4GB
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | DELL XPS 17 9720 |
| CPU | Core i7-12700H 4.70GHz |
| RAM | 32 GB RAM DDR5 |
| STORAGE | 512 GB SSD |
| GPU | RTX 3050 4GB |
| DISPLAY | 17.3 INCH 4K UHD |
| STATUS | USED |
