Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Nvidia
Apple iMac 2013 27″ 2K Display, Intel i5, 16GB RAM, 250GB SSD, NVIDIA GeForce GT755M
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2013 |
| CPU | Intel Core i5-4570 4 Core (deri në 3.60 GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 250 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce GT755M 1GB |
| Display | 27″ 2K Resolution |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2013 27″ Retina 2K, Intel i5, 32GB RAM, 120GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA GeForce GT 755M
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2013 |
| CPU | Intel Core i5 (3.20 GHz) |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 120 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA GeForce GT 755M |
| Display | 27″ Retina 2K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
