Po shfaqen 1–12 nga 57 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (2)
- Core Ultra 5 (2)
- Core Ultra 7 (3)
- Core Ultra 9 (3)
- Intel Core M 7 240H (1)
- ULTRA 7 (2)
- ULTRA 9 (1)
- i5 (2)
- i7 (13)
- i9 (12)
- Ryzen 5 (2)
- Ryzen 7 (5)
- Ryzen 9 (7)
- Xeon (3)
Filtroji sipas
- 1TB SSD (57)
Filtroji sipas
- New (43)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (13)
Nvidia
ASUS Vivobook 16X 16″ FHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 4050/6GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | Vivobook 16X |
| CPU | Intel Core i9-13900H, 14 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen | 16″ Full HD+, 120Hz |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware 16 Aurora 16″ 2K Gaming Laptop, Intel Core 7-240H, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware Aurora DACT1250 Gaming Desktop, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070/12GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware Aurora DACT1250-7254BLK |
| CPU | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3571 15.6″ FHD Touch Mobile Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5820 Tower Workstation, Xeon W-2125, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5820 |
| CPU | Xeon W-2125 (10 Core 4.50GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB |
| Status | Produkt vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7540 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i9 Gen9, 64GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA RTX 3000 6GB
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | DELL Precision 7540 |
| CPU | Core i9-9980HK 5.00GHz |
| RAM | 64 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 1 TB SSD |
| GPU | RTX 3000 6GB |
| DISPLAY | 15.6 INCH Full HD |
| STATUS | USED |
Gaming PC Custom Build, AMD Ryzen 9, 64GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5080 16GB
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Custom Build |
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D (16 Core, 5.70 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5080 16GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Gaming PC Custom Build, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5080 16GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i9-14900K, 24 Core (6.0GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5080 16 GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Custom Build, Intel i9 Gen14, 64GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5080 16GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i9-14900K, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5080 16 GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Custom Build, Ryzen 7 9800X3D, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5070/12GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Ryzen 7 9800X3D, 8 Core (5.20GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070/12GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Ultra 7-265K, 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5050 8GB
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Ultra 7-265K, 20 Cores (5,50GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5050 8GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Gaming PC, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Custom Build |
|---|---|
| Model | Gaming PC |
| Procesor | Intel Core i9-14900KF, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16GB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...

