Po shfaqen krejt 5 përfundimet
Quadro
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7910 Tower Workstation PC, Dual Xeon E5-2699, 64GB DDR4, 512GB SSD, Quadro P5000/16GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Precision 7910 Tower |
| Procesori | Intel Xeon E5-2699 v4 x2, 44 Core (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA Quadro P5000/16 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 10 / 11 Pro |
| Lidhjet | USB, LAN, Audio, DisplayPort, DVI |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Professional Workstation, Xeon E5-1620 V3 3.8GHz, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Xeon E5-1620 V3 (3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M2000 / 4 GB |
| Status | Used |
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6″ 4K UHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen10, 32GB DDR4, 512 GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P520/4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook Firefly 15 G7 |
| Procesori | Intel Core i7-10810U, 6 Core (4.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Karta Grafike | NVIDIA Quadro P520 4GB |
| Ekrani | 15.6″ 4K UHD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Fury 15 G7 15,6″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen10, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, Quadro T2000 4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Fury 15 G7 |
| Procesor | Intel Core i7‑10850H, 6-core, 5,10 GHz |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA Quadro T2000, 4 GB |
| Ekran | 15,6″ Full HD |
| Gjendja | Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |

