Po shfaqen 1–12 nga 31 përfundime gjithsej
Kufje Bluetooth, earbuds, gaming headset dhe headphones premium për muzikë dhe calls.
Kufje Gaming
Baseus Bass 30 Max Over-Ear Headphones, Wireless Bluetooth & 3.5mm Jack, Black, High Bass, Comfortable Audio
Në Stok
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Modeli | Bass 30 Max |
| Colour | Black |
| Ear Placement | Over Ear |
| Form Factor | Over Ear |
| Headphone Jack | 3.5 mm Jack |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
Bose QuietComfort Headphones
Në Stok
| Brand | Bose |
|---|---|
| Model | QuietComfort Headphones |
| Connectivity | Bluetooth Wireless |
| Features | Noise Cancelling, Mic |
| Battery / Playtime | 24h Playtime |
| Charging | USB-C |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Pro Stereo UC350 On-Ear Headphones, USB, Black, Professional Office & Microsoft Teams
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Pro Stereo UC350 |
| Type | On-Ear Headphones |
| Connectivity | USB |
| Colour | Black |
| Status | New |
HP DHE-8002 Stereo Headset, Wired 3.5mm, Over-Ear me Mikrofon
Në Stok
| Brand | HP DHE-8002 |
|---|---|
| Lidhja | 3.5mm Wired |
| Tipi | Stereo, Over-Ear |
| Mikrofon | I integruar |
| Përdorimi | PC, Laptop, Video-thirrje |
HP DHE-8011 Stereo HeadsMikrofonet, Wired 2.1m, Over-Ear me
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | DHE-8011 |
| Lidhja | 2.1mm Wired |
| Tipi | Stereo Headset, Over-Ear |
| Përdorimi | Gaming, PC, Laptop, PS4/PS5, Calls |
| Status | New |
HP Poly Blackwire 3320 Kufje Profesionale, USB-C/USB-A, Mikrofon me Anulim Zhurme, On-Ear
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Poly Blackwire 3320 |
| Tipi i Kufjeve | On-Ear, stereo |
| Lidhshmëria | USB-C + adapter USB-A |
| Frekuenca Audio | 20 Hz – 20 kHz |
| Frekuenca Mikrofonit | 100 Hz – 10 kHz |
| Status | New |
HyperX Cloud III Gaming Headset, Noise Canceling Mic, New
Në Stok
| Brand | HyperX |
|---|---|
| Model | Cloud III |
| Type | Gaming Headset |
| Connection | 3.5mm, USB-C, USB-A |
| Driver | 53mm |
| Audio | DTS Spatial Audio |
| Microphone | Detachable Noise-Canceling |
| Compatibility | PC, PlayStation, Xbox, Switch, Mac, Mobile |
| Material | Memory Foam + Aluminum Frame |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Jabra Evolve 20 MS Duo On-Ear Headphones, USB-A, 2.15m Cable, Noise-Cancelling, Professional Office & Microsoft Teams
Në Stok
| Brand | Jabra |
| Model | Evolve 20 MS Duo USB NC |
| Type | On-Ear Headphones |
| Connectivity | USB-A |
| Cable Length | 2.15 m |
| Status | New |
Jabra Evolve 65 TE Link 390A MS Stereo On-Ear Headphones, Bluetooth 5.2, 1.2m Cable, Professional Office & Microsoft Teams
Në Stok
| Brand | Jabra |
| Model | Evolve 65 TE Link 390A MS Stereo |
| Type | On-Ear Headphones |
| Connectivity | Bluetooth 5.2 / USB-A |
| Cable Length | 1.2 m |
| Status | New |
Jabra Evolve2 65 Stereo On-Ear Headset, Bluetooth 5.0, USB A+C
Në Stok
| Brand | JABRA |
|---|---|
| Model | Evolve2 65 Stereo |
| Colour | Black |
| Form factor | On-Ear |
| Wireless communication | Bluetooth 5.0 + Link 380 USB-C Adapter |
| Status | New |
Jabra NXT UC-2000 USB Stereo Headset, +Noise Canceling Microphone, për PC/Laptop/Mac, New
Në Stok
| Brand | Jabra |
|---|---|
| Model | NXT Technologies UC-2000 |
| Product Type | Stereo Computer Headset |
| Design | Over-the-Head |
| Audio | Noise-Canceling |
| Connection | Wired |
| Color | Black |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
JBL Over‑Ear Headphones, Black, 32 Ω High‑Quality Audio
Në Stok
| Brand | JBL |
| Ngjyra | Black |
| Vendosja e Kufjeve | Over‑Ear |
| Formati | Over‑Ear Headphones |
| Impedanca | 32 Ohm |
| Lidhja | (Sipas modelit: Wired / Wireless) |
| Statusi | (Për t’u specifikuar) |
Load more products
Loading...