Po shfaqen 1–12 nga 61 përfundime gjithsej
Gaming PC me NVIDIA RTX, AMD Ryzen dhe Intel Core për FPS të lartë, gaming competitive dhe streaming profesional.
Filtroji sipas
- AMD (4)
- Core Ultra 5 (3)
- Core Ultra 7 (3)
- Core Ultra 9 (4)
- i5 (6)
- i7 (12)
- i9 (11)
- Ryzen 5 (2)
- Ryzen 7 (8)
- Ryzen 9 (10)
Gaming PCs
Acer Nitro 60 N60-641-UB22 Gaming PC, Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 60 N60-641-UB22 |
| Procesor | Intel Core i7-14700F, 20 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| OS | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Asus Desktop PC, Intel i7 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GTX980/4GB
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Desktop PC |
| Procesor | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA GeForce GTX 980 4GB |
| Përdorimi | Gaming / Office / Multimedia |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Asus RM750X – AMD Ryzen 7 3700X, 8GB RAM, 128GB SSD, 8GB Radeon RX 5700 XT,
Në Stok
| Brand | ASUS |
| Model | RM750X |
| CPU | AMD RYZEN 7 3700X |
| RAM | 8 GB RAM |
| SSD | 128 GB SSD |
| GPU | 8GB AMD RADEON RX 5700 XT |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | USED |
Axxiv Gaming Tower, Intel i5 Gen9, 16GB DDR4, 512GB NVMe SSD, NVIDIA GTX 1660 Super 6GB
Në Stok
| Brand | Axxiv |
|---|---|
| Model | Gaming Tower |
| Procesori | Intel Core i5-9400 6-Core 4.10GHz |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Axxiv Gaming Tower, Intel i5 Gen9, 32GB DDR4, 512GB NVMe, NVIDIA GeForce GTX 1660 Super X
Në Stok
| Brand | Axxiv |
|---|---|
| Model | Gaming Tower |
| CPU | Intel Core i5-9400, 6-Core 4.10GHz |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super Gaming X |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Custom Gaming PC, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe + 1TB SSD, Radeon RX 6700/12GB
Në Stok
| Brand | Custom Build |
|---|---|
| Model | Gaming PC |
| Procesor | Intel Core i5-12400F, 6 Core (4.40GHz) |
| Kartë Grafike | AMD Radeon RX 6700 XT 12GB |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD + 1 TB SSD SATA |
| Lidhjet | HDMI/ DisplayPort/ LAN |
| Rrjeti | Gigabit Ethernet |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
CyberPower GXi2000CSTV3, Ultra 5, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Model | GXi2000CSTV3 |
| Procesori | Intel Core Ultra 5 225F, 10 Core (4.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
DeepCool CC360 ARGB Gaming PC, Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | DeepCool |
|---|---|
| Kasa | CC360 ARGB |
| Procesori | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
DeepCool CC560 ARGB V2 Gaming PC, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | DeepCool Gaming PC |
|---|---|
| Kasa | CC560 ARGB V2 |
| Procesori | Intel Core i9-14900KF, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
DeepCool CG530 4F Gaming PC, Intel i9 Gen14, 64GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5080/16GB, New
Në Stok
| Brand | DEEPCOOL |
|---|---|
| Model | CG530 4F Gaming PC |
| Procesori | Intel Core i9-14900K, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware Aurora DACT1250 Gaming Desktop, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070/12GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware Aurora DACT1250-7254BLK |
| CPU | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC AMD Ryzen 5, 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, 8GB Nvidia RTX 5050
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6 Cores (5,40GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5050 8GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Load more products
Loading...


