Po shfaqen 37–48 nga 63 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (4)
- Core Ultra 5 (3)
- Core Ultra 7 (3)
- Core Ultra 9 (5)
- i5 (6)
- i7 (12)
- i9 (11)
- Ryzen 5 (2)
- Ryzen 7 (9)
- Ryzen 9 (10)
Filtroji sipas
Gaming PCs
Lenovo Legion T5 30IAS10 Gaming PC, Ultra 7 265F, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5070/12GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion T5 30IAS10 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 265F, 20 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 2TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30IAX10 Gaming Tower, Ultra 9 275HX, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion T5 30IAX10 |
| CPU | Intel Core Ultra 9 275HX, 24 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Aegis Series Gaming Desktop, Ryzen 9 9900X, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5080/16GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Aegis Series Desktop |
| Procesor | AMD Ryzen 9 9900X, 12 Core (5.6GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming Prebuilt, Intel i5 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | PC Gaming Prebuilt |
|---|---|
| CPU | Intel Core i5‑14400F, 14 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming Prebuilt, Ryzen 9‑7900X, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | PC Gaming Prebuilt |
|---|---|
| CPU | AMD Ryzen 9‑7900X, 12 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming, AMD Ryzen 5 9600X, 16GB DDR5, 500GB SSD NVMe, GTX 1660 6GB, New
Në Stok
| Brand | Custom PC |
|---|---|
| Modeli | Gaming Desktop |
| Procesori | AMD Ryzen 5 9600X, 6 Core (5.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 500 GB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming, AMD Ryzen 7 5700X, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, GTX 1660 6GB, New
Në Stok
| Brand | Custom PC |
|---|---|
| Modeli | Gaming Desktop |
| Procesori | AMD Ryzen 7 5700X, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming, Intel i5 Gen14, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, GTX 1660 6GB, New
Në Stok
| Brand | Custom PC |
|---|---|
| Modeli | Gaming Desktop |
| Procesori | Intel Core i5-14400F, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super Gaming PC Prebuilt, Ryzen 5 9600X, 16GB DDR5, 1TB NVMe, RTX 5050 8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Super PC Gaming Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| CPU | Ryzen 5 9600X (6 core, 5.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| SSD | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| WIN | Windows 11 |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Super Gaming PC Prebuilt, Ryzen 9 9950X, 64GB DDR5, 2TB NVMe, 16GB NVIDIA RTX 5080, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Prebuilt |
| CPU | Ryzen 9 9950X (16 Cores, 5.70GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR5 (6400MHz) |
| Storage | 2TB SSD NVMe |
| GPU | 16GB NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Super PC Gaming Prebuilt Ryzen 9 9900X, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| CPU | Ryzen 9 9900X, 12 Core (5.20 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| SSD | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060/ 8 GB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt Ryzen 9 9950X, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX 5070 12GB
Në Stok
| Brand | Super PC Gaming Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| CPU | Ryzen 9 9950X (16 cores, up to 5.70 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| SSD | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB |
| OS | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...