Acer Extensa 15 15.6” Full HD Intel Core i7-1255U, 16GB RAM, 512GB SSD NVMe
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 48 990 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Acer Extensa 15 |
| CPU | Intel Core i7-1255U (10 Cores) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Integrated Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Garancia | 12 Muaj |
| Status | Used |
Acer Nitro V15 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, Win11 OEM, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.84 900 LÇmimi i tanishëm është: 84 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V15 |
| Procesori | Intel Core i5-13420H, 8 core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6″ Full HD, 165 Hz |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |