ACER Predator Helios 16 16” WQXGA Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX 4080/12GB, New
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 279 900 L.229 900 LÇmimi i tanishëm është: 229 900 L.| Brand | ACER |
| Model | Predator Helios 16 Gaming |
| CPU | Intel Core I9-13900HX, 24 Cores (5.40GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4080/12GB |
| Screen | 16″ WQXGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |