Acer Nitro V16 ANV16-42-R3309 16″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, Win11 OEM, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 122 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V16 ANV16-42-R3309 |
| Procesori | AMD Ryzen 5 240, 6 Core (5,0GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ Full HD, 180 Hz IPS |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |