Acer TravelMate Spin B118 11.6″ FHD Touch x360 2n1 Business Laptop, Pentium N5000, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, UHD Graphics 605, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 56 900 L.25 900 LÇmimi i tanishëm është: 25 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | TravelMate Spin B118 |
| CPU | Intel Pentium Silver N5000, 4 Core (2.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 605 |
| Display | 11.6″ Full HD Touchscreen, x360 |
| Tipi | 2n1 Convertible |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |