ACER Predator Helios Neo 14.5” 2K Gaming Laptop, Intel Ultra 7, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 219 900 L.169 900 LÇmimi i tanishëm është: 169 900 L.| Brand | ACER |
| Model | Predator Helios Neo |
| CPU | Intel Core Ultra 7 155H, 16 Cores (4.80GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4070/8GB |
| Screen | 14.5″ 2K Resolution |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |