Acer Nitro 5 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3060/6GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 179 900 L.139 900 LÇmimi i tanishëm është: 139 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 5 |
| CPU | Intel Core i7-11800H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB |
| Display | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |