AOC U34E2M 34″ 3K UltraWide Gaming Monitor, 100Hz, 4ms, DP/HDMI, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.27 490 LÇmimi i tanishëm është: 27 490 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Model | U34E2M |
| Display | 34″ VA |
| Resolution | 3440 x 1440 |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Input | HDMI/DisplayPort |
| Aspect Ratio | 21:9 Ultrawide |
| Response Time | 4 ms |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
AOC C32G2ZE 32″ FHD Curved Gaming Monitor, 240Hz, 0.5ms, DP/HDMI/VGA, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 35 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Model | Gaming Curved C32G2ZE |
| Display | 32″ Curved FHD |
| Resolution | 1920 × 1080 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Response Time | 0.5 ms |
| Inputs | DisplayPort/HDMI/VGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
AOC 27G2ZN3/BK 27″ FHD Gaming Monitor, 280Hz, 0.5ms, HDR10, Adaptive Sync, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 33 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Model | 27G2ZN3/BK |
| Ekrani | 27″ Full HD (1920×1080) |
| Paneli | Fast VA |
| Refresh Rate | 280Hz |
| Response Time | 0.5ms |
| HDR | HDR10 |
| Sync | Adaptive Sync |
| Lidhjet | HDMI, DisplayPort |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
AOC Q27G2E/BK 27” 2K Gaming Monitor, 155Hz, DP/HDMI, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 35 900 L.18 900 LÇmimi i tanishëm është: 18 900 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Model | Q27G2E/BK |
| Display | 27″ QHD VA |
| Resolution | 2560 × 1440 |
| Refresh Rate | 155Hz |
| Inputs | DisplayPort/HDMI |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
AOC Q27G42XNE 27″ 2K Gaming Monitor, 180Hz, 1ms, AMD FreeSync, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 35 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Model | Q27G42XNE |
| Display | 27″ QHD VA |
| Resolution | 2560 × 1440 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Inputs | HDMI/DisplayPort |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
AOC G3 25G3ZM/BK, 24.5” FHD Gaming Monitor, 0.5ms, DP/HDMI, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 23 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Model | Gaming G3 25G3ZM/BK |
| Display | 24.5″ 240Hz |
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Response Time | 0.5 ms |
| Inputs | DisplayPort/HDMI |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
AOC 27G42E 27″ FHD Monitor Gaming, 180 Hz, 1 ms, FreeSync Premium, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 23 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Modeli | Gaming 27G42E |
| Madhësia e ekranit | 27″ |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Shpejtësia e rifreskimit | 180 Hz |
| Koha e reagimit | 1 ms |
| Kontrasti statik | 3000:1 |
| Gama e ngjyrave | 122,6% sRGB |
| Adaptive Sync | FreeSync Premium |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
AOC 27B35HM 27″ FHD Monitor Profesional, 120Hz, 1ms, Adaptive Sync, HDMI/VGA, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 15 900 L.11 900 LÇmimi i tanishëm është: 11 900 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Modeli | 27B35HM |
| Madhësia | 27″ IPS |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Paneli | VA |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Response Time | 1ms (MPRT) |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Brightness | 300 nits |
| Lidhjet | HDMI/VGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
AOC 24G42E 24″ FHD Monitor Gaming, 180 Hz, 1 ms, Adaptive Sync, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 18 900 L.10 900 LÇmimi i tanishëm është: 10 900 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Modeli | Gaming 24G42E |
| Madhësia | 24″ Full HD |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Koha e reagimit | 1 ms |
| Kontrasti | 1000:1 |
| Ndriçimi | 300 nits |
| Gama e ngjyrave | 129.3% sRGB |
| Adaptive Sync | Po |
| HDR | HDR10 |
| Lidhjet | HDMI, DisplayPort |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
AOC 24B31H 24″ FHD Gaming Monitor, 120Hz, 1ms, Adaptive Sync, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 16 900 L.7 990 LÇmimi i tanishëm është: 7 990 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Model | 24B31H |
| Display | 24″ Full HD |
| Resolution | 1920 × 1080 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |