Apple Mac Mini 2024, M4 Chip, 16GB RAM, 256GB SSD NVMe, 10-Core GPU, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 84 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mac Mini |
| CPU | Apple M4 Chip, 10 Core CPU |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | 10 Core GPU |
| OS | macOS |
| Connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ports | USB-C, USB-A, HDMI, Ethernet, Audio Jack |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Air 2, 9.7” Retina, Apple A8X, 2GB RAM, 64GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 14 900 L.8 900 LÇmimi i tanishëm është: 8 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Air 2 |
| RAM | 2 GB |
| Storage | 64 GB |
| Display | 9.7″ Retina |
| Processor | Apple A8X |
| Max iOS | 15.8.3 |
| Connection | Wi-Fi |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPhone 17e 6.1″ OLED, A18 Chip, 256GB Storage, 48MP, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 68 900 L.56 900 LÇmimi i tanishëm është: 56 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 17e |
| Storage | 256 GB |
| Ekran | 6.1″ OLED |
| Procesor | A18 Chip |
| Kamera | 48 MP |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPhone 17 6.1″ OLED Super Retina, A18 Bionic, 256GB Storage, 48MP Kamera, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 74 900 L.67 900 LÇmimi i tanishëm është: 67 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 17 |
| Storage | 256 GB |
| Ekran | 6.1″ OLED |
| Procesor | A18 Bionic |
| Kamera | 48 MP |
| Bateria | ~3200–3500 mAh |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Neo 2026 13″ Liquid Retina Led, 8GB Memory, 512TB Storage, 5-Core GPU, Touch ID, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 139 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Neo 2026 |
| Procesor | Apple Chip (6-Core) |
| RAM | 8 GB Unified Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafikë | 5-Core GPU |
| Ekran | 13″ Liquid Retina LED |
| Feature | Touch ID |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPhone XR 6.1″ Liquid Retina, A12 Bionic, 128GB Storage, 12MP
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 14 990 L.11 990 LÇmimi i tanishëm është: 11 990 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPhone XR |
| Ekrani | 6.1″ Liquid Retina HD |
| Procesori | A12 Bionic |
| Kamera | 12MP |
| Storage | 128GB |
| Bateria | ~2942mAh |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Mini 4, 7.9” Retina Display, A8 Chip, 2GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 13 900 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPad Mini 4 |
| Procesori | Apple A8 chip |
| RAM | 2 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 7.9” Retina Display |
| Kamera | 8 MP pas / 1.2 MP para |
| Lidhja | Wi-Fi |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2021 24″ 4.5K Retina AiO, Apple M1, 8GB Memory, 256GB SSD NVMe, 7 Core GPU
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 88 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2021 |
| CPU | Apple M1 Chip, 8 Core |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | 7 Core |
| Screen | 24″ 4.5K Retina Display |
| Status | Open Box |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 13″ Ultra Retina XDR, 2TB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 199 900 L.155 000 LÇmimi i tanishëm është: 155 000 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi+Cellular |
| Storage | 2 TB |
| Screen | 13″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 13″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 169 900 L.114 900 LÇmimi i tanishëm është: 114 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi+Cellular |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 13″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad 6, 9.7” Retina, 2GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 21 900 L.15 900 LÇmimi i tanishëm është: 15 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad 6 |
| RAM | 2 GB |
| Storage | 128 GB |
| Display | 9.7″ Retina |
| Processor | Apple A10 Fusion |
| Connection | Wi-Fi |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Pro 10,5″ Retina Display, 256GB Storage, Wi-Fi + Cellular
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 34 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro |
| CPU | Apple |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 10,5″ Retina Display |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |