Apple iPhone 16 Pro 6.3″ OLED 120Hz, A18 Pro, 48MP, New
Në Stok
Interval çmimesh: 61 990 L deri më 62 990 L| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPhone 16 Pro |
| Ekrani | 6.3″ Super Retina XDR OLED, 120Hz |
| Procesori | A18 Pro (6-core) |
| Kamera | 48MP + 48MP + 3x Telephoto, 4K |
| Bateria | ~3355mAh, deri në 27h |
| Sistemi Operativ | iOS 18 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPhone 17 6.1″ OLED Super Retina, A18 Bionic, 256GB Storage, 48MP Kamera, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 74 900 L.67 900 LÇmimi i tanishëm është: 67 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 17 |
| Storage | 256 GB |
| Ekran | 6.1″ OLED |
| Procesor | A18 Bionic |
| Kamera | 48 MP |
| Bateria | ~3200–3500 mAh |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple Mac Mini 2023 M2, 24GB RAM, 1TB SSD, 10 Core GPU
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 84 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mac Mini 2023 |
| Chip | Apple M2 |
| CPU | 8 Core |
| GPU | 10-core |
| Memoria | 24 GB RAM |
| Storage | 1 TB SSD |
| Wireless | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Connectivity | 2× Thunderbolt, USB-A, HDMI |
| Përmasa | 19.7 × 19.7 × 3.58 cm |
| Sistem Operativ | macOS |
| Status | Used |
| Garanci | 6 muaj |
Apple Mac Mini 2024, M4 Chip, 16GB RAM, 256GB SSD NVMe, 10-Core GPU, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 84 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mac Mini |
| CPU | Apple M4 Chip, 10 Core CPU |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | 10 Core GPU |
| OS | macOS |
| Connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ports | USB-C, USB-A, HDMI, Ethernet, Audio Jack |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2024 M4, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.72 900 LÇmimi i tanishëm është: 72 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2024 |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 6th Gen, 13″ Liquid Retina, 8GB Memory, 256GB Storage, Wi-Fi+Celular
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 119 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 6th |
| CPU | Apple M2 Chip |
| Screen | 13″ Liquid Retina XDR |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB Storage |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple Mac Mini 2024, M4 Chip, 16GB Memory, 512GB SSD NVMe, 10 Core GPU, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 82 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mac Mini 2024 |
| CPU | Apple M4 Chip (10-Core CPU) |
| GPU | 10-Core GPU |
| RAM | 16 GB Unified Memory |
| Storage | 512 GB Storage |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iMac 2021 24″ 4.5K Retina AiO, Apple M1, 8GB Memory, 256GB SSD NVMe, 7 Core GPU
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 88 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2021 |
| CPU | Apple M1 Chip, 8 Core |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | 7 Core |
| Screen | 24″ 4.5K Retina Display |
| Status | Open Box |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Neo 2026 13″ Liquid Retina Led, 8GB Memory, 512TB Storage, 5-Core GPU, Touch ID, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 139 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Neo 2026 |
| Procesor | Apple Chip (6-Core) |
| RAM | 8 GB Unified Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafikë | 5-Core GPU |
| Ekran | 13″ Liquid Retina LED |
| Feature | Touch ID |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wifi
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 109 900 L.89 900 LÇmimi i tanishëm është: 89 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 139 900 L.93 900 LÇmimi i tanishëm është: 93 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro M4 Pro, 13″ Ultra Retina, 16GB RAM, 512GB Storage
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 136 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 13 M4 |
| Screen | 13″ Ultra Retina XDR |
| RAM | 16 GB |
| Memory | 512 GB |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 12 muaj |