ASUS VivoBook X515J, 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i3 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | VivoBook X515J |
| CPU | Intel Core i3-1005G1, (3.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Asus Vivobook X1404VA 14″ FHD Buisness Laptop, Intel i3 Gen13, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 45 900 L.33 900 LÇmimi i tanishëm është: 33 900 L.| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Vivobook X1404VA-V14.138128 |
| CPU | Intel Core i3-1315U, 6 cores (4.5GHz) |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Windows | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
