ASUS Vivobook 16X 16″ FHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 4050/6GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 211 900 L.129 900 LÇmimi i tanishëm është: 129 900 L.| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | Vivobook 16X |
| CPU | Intel Core i9-13900H, 14 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen | 16″ Full HD+, 120Hz |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
