Corsair SF1000L Power Supply, 1000W SFX‑L, ATX 3.0, PCIe 5.0, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 22 900 L.15 900 LÇmimi i tanishëm është: 15 900 L.| Brand | Corsair |
|---|---|
| Model | SF1000L |
| Fuqia | 1000 W |
| Form Factor | SFX-L |
| Standard | ATX 3.0 / 3.1 |
| Efikasitet | 80 PLUS Gold |
| PCIe | PCIe 5.0 (12VHPWR) |
| Ftohja | 120 mm, Zero RPM |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Corsair Vengeance RGB DDR5 AMD EXPO, 64GB, 6000MHz, 1.35V, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 139 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Corsair |
|---|---|
| Modeli | Vengeance RGB DDR5 AMD EXPO |
| Kapaciteti | 64GB (2 x 32GB) |
| Lloji | DDR5 |
| Shpejtësia | 6000 MHz |
| Latency | CL40 |
| RGB | Po |
| Voltage | 1.35V |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |