Dell OptiPlex 5260 22″ FHD Touchscreen Desktop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM, 256GB SSD
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 46 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 5260 |
| CPU | Intel Core i5-8500 (6 Core / Turbo Boost 4.10 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 22 inch FHD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |