Fujitsu LifeBook E558 15.6” FHD Business Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 512GB SSD, HD Graphics 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 32 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Fujitsu |
|---|---|
| Model | LifeBook E558 |
| Procesor | Intel Core i5-7300U, 2 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafikë | Intel HD Graphics 620 |
| Ekran | 15.6” Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Fujitsu Esprimo K558 AiO 24” FHD, Intel i5 Gen9, 16GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 37 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | Fujitsu |
|---|---|
| Model | Esprimo K558 AiO |
| CPU | Intel Core i5-9400T (6 Core, 3.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 24″ FHD |
| GPU | Intel UHD Graphics 630 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Fujitsu B27-9TQ 27” 2K Profesional LED Monitor, 60Hz, HDMI/DVI/DP
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 23 900 L.11 900 LÇmimi i tanishëm është: 11 900 L.| Brand | Fujitsu |
|---|---|
| Modeli | B27-9TQ |
| Madhësia e ekranit | 27″ |
| Rezolucioni | 2K (2560×1440) |
| Paneli | IPS LED |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Lidhjet | HDMI, DVI, DisplayPort |
| Gjendja e produktit | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Fujitsu P27T-6P 27″ IPS QHD Monitor Profesional, 1 ms, VGA, DP, HDMI
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 7 990 L.5 990 LÇmimi i tanishëm është: 5 990 L.| Brand | FUJITSU |
|---|---|
| Model | P27T-6P |
| Ekrani | 27″ IPS |
| Rezolucioni | 2560 × 1440 |
| Koha e reagimit | 1 ms |
| Lidhjet | VGA, DP, HDMI |
| Status | USER |