HP OmniBook 5 16” FHD Business Laptop, AMD Ryzen Al 7, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 119 900 L.89 900 LÇmimi i tanishëm është: 89 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OmniBook 5 |
| Procesori | AMD Ryzen AI 7 350, 8 Core (5.0GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Ekrani | 16″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OmniBook X Flip 16″ x360 Touchscreen Business Laptop, Intel Ultra 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc 130V GPU, New
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 109 900 L.94 900 LÇmimi i tanishëm është: 94 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OmniBook XFlip 16-AS0013 |
| CPU | Intel Core Ultra 5 226V, 8 Core (5.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ x360 Touchscreen |
| GPU | Intel Arc 130V, 8192MB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |