Desktop HP ProDesk 600 G2 DM, Intel i5, 8GB RAM DDR4, 128GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 14 900 L.7 900 LÇmimi i tanishëm është: 7 900 L.| Brand | HP |
| Model | ProDesk 600 G2 DM |
| CPU | Intel Core i5-6500T / 4 Cores (2.50GHz) |
| RAM | 8GB RAM |
| Memory | 128GB SSD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
GigabyteNotebook A16 3VH 15.6″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060/8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 124 900 L.89 900 LÇmimi i tanishëm është: 89 900 L.| Brand | Gigabyte |
|---|---|
| Model | Notebook A16 3VH |
| CPU | AMD Ryzen 7-260, 8 Core (5.1GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 165Hz |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
HP 14-EM0002 14″ HD Buisness Laptop, Athlon Silver 7120U, 4GB DDR5, 128GB SSD NVMe, AMD Radeon Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 34 900 L.22 900 LÇmimi i tanishëm është: 22 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 14-em0002 |
| CPU | AMD Athlon Silver 7120U, 2 Core (3.5GHz) |
| RAM | 4 GB DDR5 |
| Storage | 128 GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Display | 14″ HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 14-EP2011 14″ HD Business Laptop, Intel N150, 4GB DDR4, 128GB UFS, Intel UHD Graphics, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 25 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 14-ep2011 |
| CPU | Intel Processor N150, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 4GB DDR4 |
| Storage | 128GB UFS |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 14″ HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 15-FD0130 15.6” FHD Business Laptop, Intel i3 N305, 8GB DDR4, 256GB NVMe SSD, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 52 990 L.39 990 LÇmimi i tanishëm është: 39 990 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | 15-FD0130 |
| CPU | Intel Core i3-N305, 8 Core (3.8GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Display | 15.6” Full HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 15-FD0230 15.6″ FHD Touchscreen Buisnes Laptop, Intel i3-N305, 8GB RAM, 256GB SSD, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 54 900 L.41 900 LÇmimi i tanishëm është: 41 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 15-FD0230 |
| CPU | Intel Core i3-N305, 8 cores (3.8GHz) |
| RAM | 8GB |
| Storage | 256GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Windows | Windows 11 |
| Display | 15.6″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 24-CB1023 AiO 23.8″ FHD Touch PC , Intel i3 Gen12, 8GB DDR4, 256GB SSD, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 75 900 L.64 900 LÇmimi i tanishëm është: 64 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 24-CB1023 AIO |
| CPU | Intel Core i3-1215U (6 Core, 4.40 GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 24-CR00130 AIO 23.8″ FHD Touchscreen AlO Desktop, Intel i3-N300, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 69 900 L.51 900 LÇmimi i tanishëm është: 51 900 L.| Brand | HP |
| Model | 24-CR00130 AIO |
| CPU | Core i3-N300 |
| RAM | 8GB RAM |
| Storage | 256GB SSD |
| Os | WIN11 |
| Screen | 23.8″ FHD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garanci | 12 muaj |
HP 24-CR0110 AiO 23.8″ FHD Touchscreen, AMD Athlon 7120U, 8GB DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 67 900 L.54 900 LÇmimi i tanishëm është: 54 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | 24-CR0110 All-in-One |
| CPU | AMD Athlon Silver 7120U |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Display | 23.8″ FHD Touchscreen |
| Windows | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 250 G7 15.6″ Business Laptop, Intel i3 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 28 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | HP 250 G7 |
|---|---|
| CPU | Intel Core i3-7020U (2.30GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Display | 15.6” Full HD |
| GPU | Intel HD Graphics 620 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP 250 G9 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i3 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | HP |
| Model | 250 G9 |
| CPU | Core i3-1215U, 6 core (4,4 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 15,6 inch Full HD |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HP 27-CR0023 Business AiO 27″ FHD Touchscreen, 12GB RAM, 1TB SSD, AMD Ryzen 7 7730U, Windows 11 Pro, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 27-CR0023 AiO |
| CPU | AMD Ryzen 7 7730U, 8 core (4.50GHz) |
| RAM | 12 GB |
| Storage | 1TB SSD |
| OS | WIN11 Pro |
| Screen | 27″ FHD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |