Insta360 Link 2 – Webcam AI-powered 4K, 21MP, 4K
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 19 900 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | Insta360 |
|---|---|
| Modeli | Link 2 |
| Lloji | Webcam AI-powered 4K |
| Memorie | 22 GB |
| Foto Maksimale | d21 MP |
| Video Maksimale | 4K 30 fps |
| Stabilizimi | Auto Framing & AI Tracking |
| Field of View | 88° |
| Zoom | 4x Digital Zoom |
| Microphone | Built-in Stereo Mic |
| Lidhja | USB-C |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Insta360 Flow 2 Pro, 360° Infinite Pan Tracking, 3-Axis Stabilization
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 26 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | Insta360 |
|---|---|
| Model | Flow 2 Pro |
| Camera Features | 360° Infinite Pan Tracking, High-Resolution Capture |
| Stabilization | 3-Axis Mechanical Stabilization |
| Battery Life | 10 hours |
| Connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
| Mounts & Compatibility | Standard mounts, Compatible with tripods & accessories |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |