Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1″ 2.5K OLED Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/8GB, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 249 900 L.199 900 LÇmimi i tanishëm është: 199 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion 5 15IRX10 |
| Processor | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB |
| Display | 15.1″ 2.5K OLED |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion C730-19ICO Workstation Desktop, Intel i7 Gen8, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD Kingston, NVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 82 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | Lenovo |
| Model | Legion C730-19ICO |
| CPU | Intel Core i7-8700 6 Cores (4.60 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 512GB SSD Kingston |
| GPU | 4GB NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Status | Used |
Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 16″ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 209 900 L.174 900 LÇmimi i tanishëm është: 174 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion Pro 5 16IRX9 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 4070 8GB |
| Ekran | 16″ (2560×1600), 240Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion R24e 24” FHD IPS Gaming Monitor, 180Hz, 0.5ms, AMD FreeSync, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 27 900 L.12 900 LÇmimi i tanishëm është: 12 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion R24e |
| Tipi | Gaming Monitor |
| Ekrani | 24” Full HD IPS LED |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Koha e Përgjigjes | 0.5 ms |
| Kontrasti | 1000:1 |
| Ngjyrat | 99% sRGB |
| Teknologjia | AMD FreeSync |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion R27FC-30 27″ FHD Curved Gaming Monitor, DP/HDMI, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 33 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Lenovo |
| Model | Legion R27fc-30 Curved |
| Display | 27″ Curved, Eyesafe 2.0 |
| Resolution | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 280 Hz |
| Input | DisplayPort / HDMI |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30AGB10 Gaming PC, Ryzen 7 7700X, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/12GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 269 900 L.189 900 LÇmimi i tanishëm është: 189 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion T5 30AGB10 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7700X, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Gaming PC, Intel Ultra 7 265F, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/12GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 215 900 L.199 900 LÇmimi i tanishëm është: 199 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion T5 30IAS10 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 265F, 20 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 2TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30IAX10 Gaming Tower, Intel Ultra 9 275HX, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, GeForce RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 279 900 L.259 900 LÇmimi i tanishëm është: 259 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion T5 30IAX10 |
| CPU | Intel Core Ultra 9 275HX, 24 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo LOQ 15AHP9 15.6″ FHD IPS Gaming Laptop, 144Hz, AMD Ryzen 5, 16GB RAM DDR5, 512GB NVMe SSD, NVIDIA RTX 3050 6GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 86 900 L.64 900 LÇmimi i tanishëm është: 64 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | LOQ 15AHP9 |
| Procesor | AMD Ryzen 5 723HS (4 Core, 4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3050 / 6 GB |
| Ekran | 15.6″ IPS Full HD, 144 Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo LOQ 15IRX10 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 109 900 L.94 900 LÇmimi i tanishëm është: 94 900 L.| Brand | Lenovo |
| Model | LOQ 15IRX10 |
| CPU | Intel Core i5-13450HX, 10 Core (4.6GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB |
| Screen | 15,6″ Full HD, 144 Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo LOQ 15IRX9 15.6″ FHD Gaming Laptop, 144Hz, Intel i5 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD, NVIDIA RTX 3050/6GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | Lenovo |
| Model | LOQ 15IRX9 |
| CPU | Intel Core i5-1345HX, 10 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 3050 / 6 GB |
| Display | 15,6″ Full HD, 144 Hz (1920×1080) |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Slim 3 151AN8 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i3 N305, 8GB DDR4, 128GB SSD, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 44 900 L.36 900 LÇmimi i tanishëm është: 36 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | IdeaPad Slim 3 151AN8 |
| CPU | Intel Core i3-N305, 8 Core (3.80GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |