MSI Modern AM242 12M 23.8″ FHD Touchscreen AiO, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD NVMe, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 109 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Modern AM242 12M |
| Procesori | Intel Core i5-1240P, 12 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |