Eagle NVIDIA GeForce RTX 5060Ti, 16GB GDDR7, DP/HDMI, Gaming
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 94 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | Eagle |
|---|---|
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti |
| VRAM | 16GB GDDR7 |
| Lidhja | PCI Express 4.0 |
| Output | DisplayPort 1.4a, HDMI 2.1 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI GeForce RTX 5070 12GB Ventus 2X Graphics Card, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 72 900 L.67 900 LÇmimi i tanishëm është: 67 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | RTX 5070 Ventus 2X |
| VRAM | 12 GB |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| Outputs | DisplayPort 2.1b, HDMI 2.1b |
| Cooling | Dual Fan |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Ventus 2X, NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB, DP/HDMI
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 54 900 L.32 900 LÇmimi i tanishëm është: 32 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| VRAM | 8GB |
| Model | Ventus 2X Edition |
| Lidhja | PCI Express 4.0 |
| Output | DisplayPort 1.4a, HDMI 2.1 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI MAG A1000G PCIE5 PSU, 1000W, ATX 3.1/PCIe 5.1, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 37 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | MAG A1000G PCIE5 |
| Fuqia | 1000W |
| Standard | ATX 3.1 / PCIe 5.1 Ready |
| Efikasiteti | 80+ Gold |
| Modular | Full Modular |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB Graphics Card, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 34 990 L.25 990 LÇmimi i tanishëm është: 25 990 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Memory | 8 GB GDDR7 |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| Outputs | HDMI / DisplayPort |
| Arkitektura | NVIDIA Blackwell |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI MAG 255XF 25″ FHD AI Vision Gaming Monitor, 0.5ms, HDR, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | MAG 255XF |
| Display | 25″ Full HD Rapid IPS |
| Resolution | 1920 × 1080 |
| Refresh Rate | 300Hz |
| Response Time | 0.5 ms |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI MAG A850GL PCIE5, 850W Power Supply, ATX 3.0, PCIe 5.0 Ready, 80 Plus Gold, Full Modular PSU
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 20 900 L.15 900 LÇmimi i tanishëm është: 15 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | MAG A850GL PCIE5 |
| Wattage | 850W |
| Standard | ATX 3.0 |
| PCIe Support | PCIe 5.0 Ready |
| Efficiency | 80+ Gold |
| Modular | Full Modular |
| Fan | 120 mm |
| Connectors | 16‑pin PCIe 5.0, 4× 6+2 PCIe, 2× EPS, 8× SATA, 4× Molex |
| Protections | OVP/OCP/OPP/OTP/SCP/UVP |
MSI NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB Graphics Card, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 23 990 L.14 990 LÇmimi i tanishëm është: 14 990 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Memory | 6 GB GDDR6 |
| Interface | PCI Express 3.0 |
| Outputs | HDMI/ DisplayPort/ DVI |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI PRO MP2412 24″ VA FHD Gaming Monitor, 100Hz, 1ms, HDMI/DP, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 13 900 L.7 990 LÇmimi i tanishëm është: 7 990 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | PRO MP2412 |
| Display | 23.8″ VA Panel |
| Resolution | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Response Time | 1ms |
| Contrast Ratio | 4000:1 |
| Color Coverage | sRGB 113% |
| Brightness | 300 nits |
| Ports | HDMI / DisplayPort |
| Viewing Angle | 178° |
| Panel Surface | Anti-Glare |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI MAG CoreLiquid A13 240, 240mm All-in-One Liquid CPU Cooler, AM4/AM5, ARGB PWM
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 11 900 L.6 990 LÇmimi i tanishëm është: 6 990 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Modeli | MAG CoreLiquid A13 240 |
| Lloji | Ftohës CPU me lëng (AIO Liquid Cooler) |
| CPU Socket | AM5 / AM4 – përshtatet me procesorët modernë Intel dhe AMD |
| Radiator | 277 × 119.6 × 27.2 mm, alumin, 390 mm i gjatë |
| Pumpa | 3800 RPM ± 10%, 2.88 W, 25,000 orë jetë |
| Ventilatorët | 2 × 120 mm ARGB PWM (500–2000 RPM) |
| Nivel Zhurme | 20 dBA mesatare |
| Status | New |