Sony MDR-ZX110AP, Over-Ear Wired Headphones with Mic, 30mm Driver, 12Hz–22kHz
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 3 990 L.2 490 LÇmimi i tanishëm është: 2 490 L.| Brand | Sony |
|---|---|
| Model | MDR-ZX110AP |
| Type | Over-Ear (me kabëll) |
| Driver | 30mm Dynamic |
| Frequency | 12Hz–22kHz |
| Impedance | 24Ω |
| Sensitivity | 98 dB/mW |
| Cable | 1.2m (3.5mm Jack) |
| Microphone | Po (In-line) |
| Weight | 120 g |