Thermaltake View 270 Plus Gaming PC, Ryzen 9, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5080/16GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 349 900 L.269 900 LÇmimi i tanishëm është: 269 900 L.| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Model | View 270 Plus Gaming PC |
| Processor | AMD Ryzen 9 9950X, 16 Core (5.70GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| Graphics Card | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| Operating System | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |