Toshiba POS 6200E35 15.6″ FHD Touchscreen, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 89 000 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Model | POS 6200E35 |
| Procesori | Intel Core i5-7300U, 2 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 620 |
| Ekrani | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |