Acer Spin 5 SP513-53N 13.3″ FHD X360 Touch Business Laptop, Intel i5 Gen8, 8GB DDR4, 256GB SSD, UHD Graphics 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.16 900 LÇmimi i tanishëm është: 16 900 L.| Brand | ACER |
|---|---|
| Model | Spin 5 SP513-53N |
| CPU | Intel Core i5-8265U, 4 Core (3.90GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Display | 13.3″ Full HD Touchscreen |
| Tipi | 2n1 Convertible |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Acer Switch SW512-52 12″ Touch 2N1 Business Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 26 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Switch SW512-52 |
| CPU | Intel Core i5-7200U, 2 Core (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| SSD | 256GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 12″ IPS Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Acer Nitro V15 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, Win11 OEM, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.84 900 LÇmimi i tanishëm është: 84 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V15 |
| Procesori | Intel Core i5-13420H, 8 core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6″ Full HD, 165 Hz |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Switch SW512-52 12.5″ 2K Touch 2N1 Business Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 24 900 L.12 900 LÇmimi i tanishëm është: 12 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Switch SW512-52 |
| CPU | Intel Core i5-7200U, 2 Core (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB RAM |
| SSD | 128GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 12,5″ 2K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |