AOC 27G2ZN3/BK 27″ FHD Gaming Monitor, 280Hz, 0.5ms, HDR10, Adaptive Sync, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 33 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Model | 27G2ZN3/BK |
| Ekrani | 27″ Full HD (1920×1080) |
| Paneli | Fast VA |
| Refresh Rate | 280Hz |
| Response Time | 0.5ms |
| HDR | HDR10 |
| Sync | Adaptive Sync |
| Lidhjet | HDMI, DisplayPort |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
AOC 27B35HM 27″ FHD Monitor Profesional, 120Hz, 1ms, Adaptive Sync, HDMI/VGA, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 15 900 L.11 900 LÇmimi i tanishëm është: 11 900 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Modeli | 27B35HM |
| Madhësia | 27″ IPS |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Paneli | VA |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Response Time | 1ms (MPRT) |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Brightness | 300 nits |
| Lidhjet | HDMI/VGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
AOC 27G42E 27″ FHD Monitor Gaming, 180 Hz, 1 ms, FreeSync Premium, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 23 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Modeli | Gaming 27G42E |
| Madhësia e ekranit | 27″ |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Shpejtësia e rifreskimit | 180 Hz |
| Koha e reagimit | 1 ms |
| Kontrasti statik | 3000:1 |
| Gama e ngjyrave | 122,6% sRGB |
| Adaptive Sync | FreeSync Premium |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
AOC Q27G42XNE 27″ 2K Gaming Monitor, 180Hz, 1ms, AMD FreeSync, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 35 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Model | Q27G42XNE |
| Display | 27″ QHD VA |
| Resolution | 2560 × 1440 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Inputs | HDMI/DisplayPort |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
AOC Q27G2E/BK 27” 2K Gaming Monitor, 155Hz, DP/HDMI, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 35 900 L.18 900 LÇmimi i tanishëm është: 18 900 L.| Brand | AOC |
|---|---|
| Model | Q27G2E/BK |
| Display | 27″ QHD VA |
| Resolution | 2560 × 1440 |
| Refresh Rate | 155Hz |
| Inputs | DisplayPort/HDMI |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |