Apple iMac 2019 27” Retina 5K, Core i5, 32GB DDR4, 500GB SSD, Radeon 570X/4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 129 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2019 |
| Processor | Intel Core i5, 6 Core (4.10GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 500GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 570X 4GB |
| Display | 27” Retina 5K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple Mac Pro A1481, Xeon E5-1650, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD FirePro D500/3GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 59 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mac Pro A1481 |
| CPU | Intel Xeon E5-1650 V2, 6 Core (3.90GHz) |
| GPU | AMD FirePro D500 3GB |
| RAM | 32GB RAM |
| Storage | 1TB SSD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
