Asus Desktop PC, Intel i7 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GTX980/4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 33 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Desktop PC |
| Procesor | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA GeForce GTX 980 4GB |
| Përdorimi | Gaming / Office / Multimedia |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
