Asus Desktop PC, Intel i7 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GTX980/4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 33 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Desktop PC |
| Procesor | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA GeForce GTX 980 4GB |
| Përdorimi | Gaming / Office / Multimedia |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
ASUS BE24A 24″ FHD Profesional Monitor, VGA/DVI/DP
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 3 490 L.1 990 LÇmimi i tanishëm është: 1 990 L.| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | BE24A |
| Ekrani | 24″ |
| Rezolucioni | Full HD (1920 x 1080) |
| Lidhjet | VGA, DVI, DisplayPort |
| Tipi Panelit | IPS |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
ASUS VivoBook X515J, 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i3 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | VivoBook X515J |
| CPU | Intel Core i3-1005G1, (3.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
ASUS VP28UQG 28″ 4K UHD Professional Monitor, 60Hz, 1ms, HDMI/DP
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 32 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | VP28UQG |
| Display | 28″ 4K UHD |
| Resolution | 3840 × 2160 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Features | AMD FreeSync |
| Inputs | HDMI/DisplayPort |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Asus CP62308 SFF Desktop PC, Intel G2020, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 8 990 L.4 990 LÇmimi i tanishëm është: 4 990 L.| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | CP6230 SFF |
| Procesor | Intel Pentium G2020, 2 Core (2.90GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafikë | Intel HD Graphics |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro |
| Përdorimi | Office / Internet / Multimedia |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Asus MX279 27″ FHD, Monitor Profesional ,60Hz, 5ms, HDMI + VGA
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 15 000 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.
| Brand | Asus |
| Model | MX279 |
| Display | 27″ Inch IPS |
| Resolution | Full HD 1920×1080 |
| Response Time | 5 ms |
| Interface | HDMI + VGA |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Status | Used |
