ASUS ROG RYUJIN III WB CPU Water Block Cooler, 3.5″ LCD, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 24 900 L.18 900 LÇmimi i tanishëm është: 18 900 L.Asus ROG Loki SFX-L PSU, 850W, ATX 3.1/PCIe 5.0, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 33 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | ASUS ROG |
|---|---|
| Model | Loki SFX-L 850W Platinum |
| Fuqia | 850W |
| Standard | ATX 3.1 / PCIe 5.0 Ready |
| Efikasiteti | 80+ Platinum |
| Modular | Full Modular |
| Lidhja GPU | 16-pin 12VHPWR |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Asus Desktop PC, Intel i7 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GTX980/4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 33 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Desktop PC |
| Procesor | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA GeForce GTX 980 4GB |
| Përdorimi | Gaming / Office / Multimedia |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
ASUS ROG Strix G18 18″ FHD+ Gaming Laptop, Ryzen 9, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 249 900 L.179 900 LÇmimi i tanishëm është: 179 900 L.| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | ROG Strix G18 G814PH |
| Procesor | AMD Ryzen 9 8940HX, 16 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Ekran | 18″ Full HD+ |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
ASUS BE24A 24″ FHD Profesional Monitor, VGA/DVI/DP
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 3 490 L.1 990 LÇmimi i tanishëm është: 1 990 L.| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | BE24A |
| Ekrani | 24″ |
| Rezolucioni | Full HD (1920 x 1080) |
| Lidhjet | VGA, DVI, DisplayPort |
| Tipi Panelit | IPS |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
ASUS Vivobook 16X 16″ FHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 4050/6GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 211 900 L.129 900 LÇmimi i tanishëm është: 129 900 L.| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | Vivobook 16X |
| CPU | Intel Core i9-13900H, 14 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen | 16″ Full HD+, 120Hz |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Asus Vivobook X1404VA 14″ FHD Buisness Laptop, Intel i3 Gen13, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 45 900 L.33 900 LÇmimi i tanishëm është: 33 900 L.| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Vivobook X1404VA-V14.138128 |
| CPU | Intel Core i3-1315U, 6 cores (4.5GHz) |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Windows | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
ASUS VivoBook X515J, 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i3 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | VivoBook X515J |
| CPU | Intel Core i3-1005G1, (3.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
ASUS VP28UQG 28″ 4K UHD Professional Monitor, 60Hz, 1ms, HDMI/DP
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 32 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | VP28UQG |
| Display | 28″ 4K UHD |
| Resolution | 3840 × 2160 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Features | AMD FreeSync |
| Inputs | HDMI/DisplayPort |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Republic of Gamers (ROG) Spatha Wireless Gaming Mouse, 8200 DPI, RGB AURA Sync, Programmable Buttons
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 11 990 L.9 990 LÇmimi i tanishëm është: 9 990 L.| Brand | Republic of Gamers (ROG) |
|---|---|
| Model | ROG Spatha Wireless Gaming Mouse |
| Lidhja | Wireless (me mundësi lidhjeje kabllore) |
| Sensor | Optik, deri në 8200 DPI |
| RGB Ndriçimi | AURA Sync (ndriçim i personalizueshëm) |
| Butonat | Butona të programueshëm |
| Dizajni | Ergonomik, i përshtatshëm për përdorim afatgjatë |
| Karakteristika | Performancë e lartë, lidhje wireless, ndriçim RGB, butona të personalizuar |
ASUS ROG Strix 8650 Gaming WiFi Motherboard, B650, DDR4, 128GB RAM, AMD Ryzen 9000
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | ASUS |
|---|---|
| Modeli | ROG Strix 8650 A Gaming Motherboard |
| Chipset | B650 |
| Përputhshmëria e CPU | AMD Ryzen 9000 |
| RAM | DDR4, 5333 MHz |
| Memory | 4 x DIMM, 128GB RAM |
| Socket | AM5 |
| Formati | ATX |
| Garancia | 12 muaj |
| Statusi | I ri |
ASUS ROG Strix II Gaming Mouse, Republic of Gamers, High Precision Optical, Wired USB, Aura Sync RGB, Programmable Buttons
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 8 900 L.5 900 LÇmimi i tanishëm është: 5 900 L.| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | ROG Strix II |
| Series | Republic of Gamers |
| Type | Gaming Mouse |
| Sensor | Optical Sensor (High Precision) |
| DPI | Adjustable DPI |
| Connectivity | Wired USB |
| RGB Lighting | Aura Sync RGB |
| Buttons | Programmable Buttons |
| Status | New |
