Dell OptiPlex 5250 22” FHD AiO, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 530
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Optiplex 5250 |
| CPU | Intel Core i5-6500, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 530 |
| Screen | 22″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |