HP DragonFly G4 13,5” 3K Business Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Dragonfly G4 |
| CPU | Intel Core i7-1365U, 10 Core (5.20GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Xe Graphics |
| Screen | 13.5″ 3K Display |
| Status | Pre-Owned |
| Garancia | 6 muaj |
HP Elite DragonFly G2 X360 13,5” Touch Business Laptop, Intel i7 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 79 900 L.49 900 LÇmimi i tanishëm është: 49 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Elite Dragonfly G2 |
| CPU | Intel Core i7-1135G7, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB LPDDR4x |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 13.5″ Full HD, Touchscreen |
| Dizajni | X360, 2n1 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Elitebook 830 G6 13,3″ Business Laptop, Intel i7 Gen 8, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | HP |
| Model | Elitebook 830 G6 |
| CPU | Intel Core i7 -8565U , 4 Core (4,60 GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 13,3 ” Full HD |
| GPU | Intel HD Shared |
| Garancia | 6 Muaj |
| Statusi | Used |
HP EliteBook 840 G5 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 31 400 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 840 G5 |
| CPU | Intel Core i7-8550U 4 Core / 8 Threads 1.8GHz up to 4.0GHz |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
HP EliteBook Folio 1040 G3 14″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen6, 16GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 520
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | HP |
| Model | EliteBook Folio 1040 G3 |
| CPU | Intel i7-6600U (3.40GHz) |
| GPU | Intel HD Graphics 520 |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Display | 14″ FHD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G3 DM Mini PC, Intel i5, 8/16GB RAM DDR4, 256GB SSD
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 20 900 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteDesk 800 G3 DM |
| CPU | Intel Core i5-6700 |
| RAM | 8/16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G3 SFF Desktop PC, Intel i7 Gen6, 16GB DDR4, 256GB SSD, Intel Graphics 530, DP/VGA/USB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 26 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteDesk 800 G3 SFF |
| Procesori | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 530 |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro / 11 |
| Lidhjet | DisplayPort/VGA/USB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G3 Tower Desktop PC, Intel i7 Gen7, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, Win 11 Pro
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 28 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | HP EliteDesk 800 G3 Tower |
| CPU | Intel Core i7-7700 (4 Core, 4.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 630 |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP EliteDesk 800 G4 Tower Desktop PC, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Radeon R7 2GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 47 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteDesk 800 G4 Tower |
| CPU | Intel Core i7-8700, 6 Core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon R7 430 2 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G5 Tower Desktop PC, Intel i7 Gen9, 16GB DDR4, 512GB SSD, AMD Radeon R7 430 2GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 44 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteDesk 800 G5 Tower |
| Procesori | Intel Core i7-9700, 8 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon R7 430 2 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Spectre x360 Convertible 15.6″ 4K Touchscreen Laptop, Intel i7 Gen6, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 Pro
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | HP |
| Model Name | Spectre x360 Convertible |
| Screen Size | 15.6″ Inches 4K Touchscreen |
| Color | Silver |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Intel Core I7-6500U |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Graphics Card Description | Intel HD Graphics 520 |
HP Z230 Tower Workstation, Intel i7, 16GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 19 900 L.13 900 LÇmimi i tanishëm është: 13 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z230 Tower Workstation |
| CPU | Intel Core i7-4790, 4 Core (4.0GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |