HP EliteDesk 800 G3 SFF Desktop PC, Intel i7 Gen6, 32GB DDR4, 512GB SSD, GeForce GT 730 2GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 30 990 L.17 990 LÇmimi i tanishëm është: 17 990 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteDesk 800 G3 SFF |
| Procesori | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce GT 730 2GB |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro / Windows 11 |
| Lidhjet | DisplayPort, VGA, USB, LAN |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G3 Tower Desktop PC, Intel i5 Gen7, 16GB DDR4 RAM, 128GB SSD, NVIDIA GTX 1050 2GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 37 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | EliteDesk 800 G3 Tower |
| CPU | Intel Core i5-7500 (3.80 GHz Turbo Boost) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1050 / 2 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP Z240 Tower Workstation, Desktop Profesional, Intel Xeon E3-1240 v5, 32GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1060 6GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 40 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.
| Brand | HP |
| Model | Z240 Tower Workstation |
| CPU | Xeon E3-1240 v5 (4 CORE 3,90GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | 6 GB NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Win | 11 PRO |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP Z440 Workstation, Intel Xeon E5-1650 v3, 32GB DDR4, 256GB NVMe SSD, NVIDIA GTX 1660/6GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 56 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z440 Workstation |
| Procesori | Intel Xeon E5-1650 v3, 6 Cores (4.00GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GTX 1660/6GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Studio G5 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen9, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P1000/4GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 44 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | HP |
| Model | ZBook Studio G5 |
| Procesor | Intel Core i7-9750H, 6-core (4.50 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Kartë Grafike | NVIDIA Quadro P1000/4GB |
| Ekran | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook 15 G5 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen8, 32GB DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P2000/4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 72 900 L.49 900 LÇmimi i tanishëm është: 49 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook 15 G5 |
| Procesori | Intel Core i7-8850H, 6 Core (4.30GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000/4 GB |
| Ekran | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Z4 G4 Workstation MT PC, Xeon W-2223, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro RTX 4000/8GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 62 900 L.49 900 LÇmimi i tanishëm është: 49 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z4 G4 Workstation MT |
| CPU | Intel Xeon W-2223, 4 Core (3.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro RTX 4000 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Studio G7 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen10, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro T1000 4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 78 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Studio G7 Mobile |
| CPU | Intel Core i7-10850H, 8 Core (5.10 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro T1000 4 GB |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Z2 G4 Workstation Desktop, Intel i7 Gen9, 32GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 89 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z2 G4 Workstation |
| CPU | Core i7-9700, 8 Core (4.70 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 3050 / 6 GB |
| Windows | Windows 11 |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook 15 G6 15.6” FHD Mobile Workstation Laptop, Intel i9 Gen9, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA T2000 4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 73 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook 15 G6 Mobile Workstation |
| Procesori | Intel Core i9-9880H, 8 Core (4.80GHz Turbo) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA Quadro T2000 4GB |
| Ekrani | 15.6” Full HD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6″ 4K UHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen10, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P520 4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 81 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook Firefly 15 G7 |
| Procesori | Intel Core i7-10810U, 6 Core (4.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Karta Grafike | NVIDIA Quadro P520 4 GB |
| Ekrani | 15.6″ 4K UHD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Firefly 15 G8 15.6″ 4K UHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Quadro T520 4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 89 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook Firefly 15 G8 |
| Procesori | Intel Core i7-1185G7, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Karta Grafike | NVIDIA Quadro T520 4 GB |
| Ekrani | 15.6″ 4K UHD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |