HP Z4 G4 Workstation MT PC, Xeon W-2223, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro RTX 4000/8GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 62 900 L.49 900 LÇmimi i tanishëm është: 49 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z4 G4 Workstation MT |
| CPU | Intel Xeon W-2223, 4 Core (3.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro RTX 4000 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6″ 4K UHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen10, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P520 4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 81 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook Firefly 15 G7 |
| Procesori | Intel Core i7-10810U, 6 Core (4.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Karta Grafike | NVIDIA Quadro P520 4 GB |
| Ekrani | 15.6″ 4K UHD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Fury 15 G7 15,6″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen10, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, Quadro T2000 4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 92 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Fury 15 G7 |
| Procesor | Intel Core i7‑10850H, 6-core, 5,10 GHz |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA Quadro T2000, 4 GB |
| Ekran | 15,6″ Full HD |
| Gjendja | Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Firefly 15 G8 15.6″ 4K UHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Quadro T520 4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 89 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook Firefly 15 G8 |
| Procesori | Intel Core i7-1185G7, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Karta Grafike | NVIDIA Quadro T520 4 GB |
| Ekrani | 15.6″ 4K UHD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Fury 15 G8 Workstation Laptop, Intel Xeon, 64GB RAM, 1TB SSD, Quadro T1200
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 97 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Fury 15 G8 |
| Procesor | Intel Xeon W‑11955M, 8-core, 5.0 GHz |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA Quadro T1200, 4 GB |
| Ekran | 15,6″ Full HD |
| Gjendja | Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |