Lenovo Legion T5 30AGB10 Gaming PC, Ryzen 7 7700X, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/12GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 269 900 L.189 900 LÇmimi i tanishëm është: 189 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion T5 30AGB10 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7700X, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo IdeaCentre 3 27IAP7 AiO 27” FHD Touch PC, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD NVMe, UHD Graphics, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 74 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaCentre 3 27IAP7 AIO |
| CPU | Intel Core i5-12450H, 8 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 27″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Gaming PC, Intel Ultra 7 265F, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/12GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 215 900 L.199 900 LÇmimi i tanishëm është: 199 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion T5 30IAS10 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 265F, 20 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 2TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo IdeaPad 3 15IAH7 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen12, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/4GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 990 L.89 990 LÇmimi i tanishëm është: 89 990 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad Gaming 3 15IAH7 |
| Processor | Intel Core i7-12650H, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB |
| Display | 15.6″ Full HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkStation P3 Tower Workstation, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX A1000/8GB, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 237 900 L.219 900 LÇmimi i tanishëm është: 219 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkStation P3 Tower |
| CPU | Intel Core i9-14900, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30IAX10 Gaming Tower, Intel Ultra 9 275HX, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, GeForce RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 279 900 L.259 900 LÇmimi i tanishëm është: 259 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion T5 30IAX10 |
| CPU | Intel Core Ultra 9 275HX, 24 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkPad L14 Gen 2 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 3 PRO, 16GB DDR4, 256GB SSD, Radeon Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 49 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkPad L14 Gen 2 |
| CPU | AMD Ryzen 3 PRO 5450U, 4 Core (4.0GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Ekrani | 15.6” Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL 14″ FHD Business Laptop, Core Ultra 7, 32GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 159 900 L.109 900 LÇmimi i tanishëm është: 109 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkBook 14 G8 IAL |
| Procesori | Intel Core Ultra 7 255H, 16 Core (5.10GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Arc Graphics |
| Ekrani | 14″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkCentre M715Q 21.5″ FHD Tiny Desktop, AMD PRO A10-7350B, 16GB DDR4, 256GB SSD, Windows 11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 59 900 L.49 900 LÇmimi i tanishëm është: 49 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkCentre M715Q Tiny |
| CPU | AMD PRO A10-7350B, 4 Core (3.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Display | 21.5″ Full HD |
| System | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen5 AiO 24” FHD, Intel i5 Gen13, 32GB RAM, 1TB SSD NVMe, Windows 11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 104 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkCentre Neo 50a Gen5 AiO |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Display | 24″ Full HD |
| System | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo 00HW027 Battery, 44Wh, 15.2V, për ThinkPad Yoga 260, New
Në Stok
3 900 L| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | 00HW027 |
| Kapaciteti | 44Wh |
| Voltazhi | 15.2V |
| Kapaciteti mAh | 2895mAh |
| Tipi | Li-Polymer |
| Qelizat | 4 Cell |
| Kompatibiliteti | ThinkPad Yoga 260 |
| Status | New |
Lenovo 01AV430 Battery, 57Wh, 11.52V, për ThinkPad X1 Carbon Gen5th/6th, New
Në Stok
3 900 L| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | 01AV430 |
| Kompatibiliteti | ThinkPad X1 Carbon 5th Gen / 6th Gen |
| Kapaciteti | 57Wh |
| Voltazhi | 11.52V |
| Teknologjia | Li-Polymer |
| Qelizat | 3 Cell |
| Status | New |