Lenovo Legion T5 30IAX10 Gaming Tower, Intel Ultra 9 275HX, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, GeForce RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 279 900 L.259 900 LÇmimi i tanishëm është: 259 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion T5 30IAX10 |
| CPU | Intel Core Ultra 9 275HX, 24 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkStation P3 Tower Workstation, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX A1000/8GB, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 237 900 L.219 900 LÇmimi i tanishëm është: 219 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkStation P3 Tower |
| CPU | Intel Core i9-14900, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Gaming PC, Intel Ultra 7 265F, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/12GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 215 900 L.199 900 LÇmimi i tanishëm është: 199 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion T5 30IAS10 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 265F, 20 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 2TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkPad P16 Gen 2 16″ Business Laptop, IP 4K UHD+, Intel Ultra 9, 64 GB RAM DDR5, 1 TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3000 8GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 219 900 L.199 900 LÇmimi i tanishëm është: 199 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkPad P16 Gen 2 |
| CPU | Core Ultra 9-158H (16 Core, 5.10 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 3000 / 8GB |
| Screen | 16″ IP 4K UHD+ |
| Operation System | Windows 11 Pro |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 Muaj |
Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1″ 2.5K OLED Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/8GB, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 249 900 L.199 900 LÇmimi i tanishëm është: 199 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion 5 15IRX10 |
| Processor | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB |
| Display | 15.1″ 2.5K OLED |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30AGB10 Gaming PC, Ryzen 7 7700X, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/12GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 269 900 L.189 900 LÇmimi i tanishëm është: 189 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion T5 30AGB10 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7700X, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 16″ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 209 900 L.174 900 LÇmimi i tanishëm është: 174 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion Pro 5 16IRX9 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 4070 8GB |
| Ekran | 16″ (2560×1600), 240Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL 14″ FHD Business Laptop, Core Ultra 7, 32GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 159 900 L.109 900 LÇmimi i tanishëm është: 109 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkBook 14 G8 IAL |
| Procesori | Intel Core Ultra 7 255H, 16 Core (5.10GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Arc Graphics |
| Ekrani | 14″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen5 AiO 27” FHD, Intel i5 Gen13, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Windows 11 Pro, New
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 114 900 L.109 900 LÇmimi i tanishëm është: 109 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkCentre Neo 50a Gen5 AiO |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Display | 27″ Full HD |
| System | Windows 11 Pro |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkPad P14s 14.1″ FHD Workstation Laptop, AMD Ryzen 7 Pro, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, AMD Radeon 780M/4GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 189 900 L.104 990 LÇmimi i tanishëm është: 104 990 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkPad P14s |
| CPU | AMD Ryzen 7 PRO 7840U, 8 Cores (4.10GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon 780M |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen5 AiO 24” FHD, Intel i5 Gen13, 32GB RAM, 1TB SSD NVMe, Windows 11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 104 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkCentre Neo 50a Gen5 AiO |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Display | 24″ Full HD |
| System | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkStation P720 Profesional Workstation, 2x Xeon Gold 5122, 64GB DDR4, 512GB SSD, NVIDIA RTX 3060Ti/8GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 116 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkStation P720 |
| CPU | 2× Intel Xeon Gold 5122, 14 Cores (3.70ghz) |
| RAM | 64GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060Ti 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |