LG 27US550-W 27″ UltraFine Display 4K UHD Profesional Monitor, 60Hz, 5ms, DP/HDMI, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | LG |
|---|---|
| Model | UltraFine 27US550-W |
| Display | 27″ IPS 4K UHD |
| Resolution | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5 ms |
| Input | DP/2xHDMI |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |